Braderie, Beurs of Evenement

U kunt ons ook vinden op de volgende markt, evenement of braderie. Wij hebben dan echter niet ons volledige assortiment bij ons. Mocht u iets specifieks willen halen op het evenement waar we staan, neem dan eventjes vooraf contact op.

6 april 2019, Kom in de Kas, Bloemencentrum De Oude Proeftuin, Heveringseweg 3, 3235 LZ  Rockanje ( www.oudeproeftuin.nl )

6 en 7 april 2019, Le Marie Marché, Het Plein, Den Haag ( www.lemariemarche.nl )

13 april 2019, Corsomarkt, Centrum Hillegom

20 april 2019, Toeristische Paasmarkt, Boulevard, Katwijk aan Zee

22 april 2019, Paaseditie Le Marie Marché, Olmenhorst, Lisserbroek ( www.lemariemarche.nl )

27 april 2019, Koningsdag Braderie, Centrum Kamerik ( www.kamerikoranje.nl )

4 en 5 mei 2019, Le Marie Marché, Het Plein, Den Haag ( www.lemariemarche.nl )

11 mei 2019, Aardamse Braderie, Cemtrum Ter Aar ( www.aardamsebraderie.nl )

24 t/m 26 mei 2019, Italië Evenement, Kasteel De Haar, Haarzuilens ( www.italieevenement.nl )

26 mei 2019, Lente Fair, Landgoed Willibrordus, Heiloo ( www.willibrordusdraaitdoor.nl )

1 en 2 juni 2019, Le Marie Marché, Het Plein, Den Haag ( www.lemariemarche.nl )

8 t/m 10 juni 2019, Tuinfair Midwoud, Tripkouw 2, 1679 GJ  Midwoud ( www.tuinfairmidwoud.nl )

8 en 9 juni 2019, Markt onder de Linden, Centrum Noordwijk Binnen.  ( www.deoudedorpskernnoordwijk.nl )

15 juni 2019, Open Dag Waterrecreatie, Centrum Woubrugge ( www.waterrecreatiedag.nl )

16 juni 2019, Beemster Fortfair, Fort benoorden Purmerend, Kwadijkerweg 2, Zuidoostbeemster ( www.beemsterfortfair.nl )

21 t/m 23 juni 2019, Farm & Country Fair, IJzerlo's Landschap, Westendorpweg 2, 7122 JT Aalten ( www.countryfair.nl )

25 juni 2019, Zomermarkt, Andreasplein, Katwijk aan Zee

6 en 7 juli 2019, Le Marie Marché, Het Plein, Den Haag ( www.lemariemarche.nl )

12 t/m 21 juli 2019, Bloem & Tuin, Landgoed Gulbergen, Schoutse Vennen, Nuenen ( www.bloementuin.nl )

27 juli 2019, Pluktuindag, De Sfeerstal, Golfpad 1, 2441 EW  Nieuwveen ( www.sfeerstal.nl )

31 juli t/m 3 augustus 2019, Terdege Zomerfair, Kasteel De Schaffelaar, Barneveld ( www.terdegezomerfair.nl )

3 en 4 augustus 2019, Le Marie Marché, Het Plein, Den Haag ( www.lemariemarche.nl )

4 augustus 2019, Place du Tertre, Poststraat, Zandvoort

21 t/m 25 augustus 2019, Landgoedfair Mariënwaerdt, 't Klooster 5, 4153 RR Beesd ( www.landgoedfair.nl )

30 en 31 augustus 2019, Sluis & Bruggenfeest, Cemtrum Weesp ( www.sbfeest.nl )

31 augustus 2019, Boer'ndag, Molen de Hoop, Elspeet ( www.koudehoek.nl )

7 en 8 september 2019, Le Marie Marché, Het Plein, Den Haag ( www.lemariemarche.nl )

21 en 22 september 2019, Puur Pluk Markt, Olmenhorst, Lisserbroek ( www.lemariemarche.nl )

29 september 2019, Herfst Fair, Landgoed Willibrordus, Heiloo ( www.willibrordusdraaitdoor.nl )

5 en 6 oktober 2019, Le Marie Marché, Het Plein, Den Haag ( www.lemariemarche.nl )

13 oktober 2019, Le Marie Marché goes green, Reinkenstraat, Den Haag ( www.lemariemarche.nl )

13 t/m 17 november 2019, Spirit of Winter, Paleis 't Loo, Apeldoorn ( www.spiritofwinter.nl )

28 november t/m 1 december 2019, Castle Christmas Fair, Slot Assumburg, Heemskerk ( www.castlechristmasfair.nl )